İnsan Kaynakları ve Eğitim Ölçümlemeleri

İnsan Kaynakları ve Eğitim Ölçümlemeleri

Bir KOBİ’de veya büyük çaplı bir organizasyonda artık en değerli sermayemizin çalışanlarımız olduğunu biliyoruz. Çalışanlarımızdan alacağımız her türlü geri dönüş, kurumumuzun verimliliği ve geleceği açısından detaylı bir şekilde analiz etmeli ve anlamlı sonuçlar çıkartmalıyız. Çok daha mutlu ve verimli çalışanlarımızla ortak kurum aklının yaratılması ve aracısız bir şekilde sürdürülmesi önceliğimizdir.

Endüstri 4.0 çağına girdiğimiz bu dönemde tüm makinalarımız, araçlarımız, filomuz sensörler aracılığı ile haberleşmekte ve kararlarımız için bize anlamlı bilgiler üretmektedir. Ortak aklın oluşturulmasındaki bu döngüye, en stratejik varlıklarımız olan çalışanlarınız Sorwe ile katılacak, kararlarınızda ihtiyacınız olan geri dönüşleri anlık olarak size aktaracaklardır. Sorwe, çalışanlarınızla kurumunuz arasında hızlı ve doğrudan bilgi alışverişini sağlayan sinir ağınız olacaktır.

Çalışanlarınızın mobil telefonlarına ücretsiz indirebildiği Sorwe uygulaması sayesinde mekandan ve zamandan bağımsız olarak çalışanlarınıza sorular sormanız ve detaylı analizler almanız artık dakikalar içerisinde mümkündür.

Mobil cihazlar aracılığıyla çalışanlarınız arasında;

  • Memnuniyet anketleri
  • Bağlılık anketleri
  • İşe alım mülakatları veya mülakat değerlendirmeleri
  • Eğitim ihtiyaç analizi
  • Etkinlik ölçümleri
  • İşveren markası ölçümleri
  • Birçok anket ve test
uygulayabilir, Sorwe’yi tüm IK süreçlerinizde etkin ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bunun için firmanızda anket ve test hazırlamak zorunda değilsiniz. Uzmanlarımızın detaylı çalışmalar sonucunda tasarladıkları veya uluslararası geçerliği olan test ve anketleri, Sorwe CRM veri bankamızdan hazır olarak elde edebilir, çalışanlarınıza hızlı bir şekilde uygulayabilir ve gelişmiş analiz özellikleriyle size özel raporlar oluşturabilirsiniz.