Pazar, Ürün ve Hedef Kitle Araştırmaları

Pazar, Ürün ve Hedef Kitle Araştırmaları

İster küçük bir reklam ajansı, ister bir KOBİ, ister pazara yeni girecek olan bir start-up veya büyük bir kurum olun. Kurumunuz veya müşterileriniz için hayati kararlar alırken artık sezgilerinizle değil, analiz edilmiş verilerle hareket etmek sizi başarıya çok daha hızlı ve kesin adımlarla ulaştıracaktır.

Ürün geliştirme ve pazarlama çalışmalarınızda müşterilerinizi veya hedef kitlenizi çok iyi tanımalı, onlarla doğrudan iletişim içerisinde olmalısınız. Bütçelerinizi doğru alanlarda kullanabilmek ne kadar hızlı ve doğru geri bildirimler almanıza ve bu geri bildirimleri ne kadar ustalıkla analiz ettiğinize bağlıdır.

Sorwe’nin gelişmiş özellikleriyle ihtiyacınız olan hedef kitleyi hızlı bir şekilde filtreleyip, merak ettiğiniz herşeyi sorup, çok hızlı bir şekilde analiz edilmiş sonuçlara ulaşabileceksiniz. Analizleriniz sonucunda birçok farklı kritere göre belirlediğiniz hedef kitlenizi gruplandırabilir ve çalışmanız boyunca düzenli geribildirimler alabilirsiniz.

Geniş bir profil dağılımına sahip Sorwe bireysel kullanıcıları, aynı zamanda sizin müşterileriniz veya hedef kitlenizdir. Sponsorlu sorularınızda cevap başına koyacağınız Sorwe Para Ödülüyle hem çalışmanızın bütçesini kendiniz belirleyebilecek hem de düzenli geri dönüşler alabileceğiniz sadık bir hedef kitle grubu yaratmış olacaksınız.

Tüm bu araştırma ve analizlerinizde akıllı ve gelişmiş özellikleriyle Sorwe size görülmemiş bir hız ve ekonomiklik sunmaktadır.

Yeni nesil anket ve bilgi platformu Sorwe olarak sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.