Sorwe Hakkında

Ekibimizin mesajı

Gerek özel yaşamımızda gerekse işimizde hergün onlarca karar almak durumundayız. Bu kararlarımızın neredeyse tamamını bir bilgiye dayanarak değil tamamen sezgisel bir şekilde alıyoruz. İşte bu kritik durumlarda keşke şu anda insanlara bunu sorabilsek ve ne düşündüklerini , ne istediklerini çok hızlı ve neredeyse bedava bir şekilde öğrenebilsek… Ne güzel olmazmıydı? diye düşündük.

İşte bu motivasyon ve merak duygusu bizleri Sorwe’yi geliştirmeye itti. Geliştirdikçe sistem daha da evrildi, büyüdü, büyüdükçe basitleşti ve artık herkesin merak ettiği tüm sorularının cevabını bulabileceği, insanları daha yakından tanıyabileceği bir platform oluştu. Daha yolumuz uzun ve aklımızda çok fikir var, sizlerde bize katılın, sizleri şaşırtmaya devam edeceğiz.

Sorwe’yi tasarlarken sizlerle beraber büyük bir aile olmanın da temellerini atmaktaydık. Bu ailenin güvenini, güvenliğini sağlamak ve doğru bilginin paylaşılması bizlerin en büyük önceliği oldu. Bu nedenle Sorwe’de soru soran veya cevaplayan herkesin profil bilgileri gizlidir. Herkes merak ettiği her soruyu özgürce sorabilsin, her soruyu özgürce ve güvenle cevaplayabilsin istedik. Böylece Özgür, güvenilir bir bilgi ailesi yaratabileceğimizi düşündük. Sizlerde emin olabilirsiniz ki Sorwe’de sizin kim olduğunuzu kimse bilmiyor!!!

Günümüz iş dünyasında hızlı ve doğru kararlar almanın ne kadar önemli olduğunu kendi geçmişimizde de biliyorduk. Hata birçok sefer, doğru bilgiye, doğru zamanda ve uygun maaliyette ulaşamadığımızdan ne kadar çok iş kaybettiğimizi, yöneticisi olduğumuz iş yerlerinde gerek kendi çalışanlarımızı gerekse müşterilerimizi zamanında ve doğru bir şekilde dinleyemediğmizden dolayı ne çok kayıplar verdiğimizi farkediyorduk. İşte tam da o zamanalarda Sorwe’ye ihtiyaç duyduk ancak elimizde böyle bir araç yoktu. Sorwe’nin kurumsal alanda da önemli bir açığı kapatarak kurumları yeni çağın bilgi dünyasına hazırlayacağını görüyoruz. Çalışanlarınız ve müşterilerinizin tüm özel bilgilerini güvende tutarak size kararlarınız için en rafine bilgiyi ulaştırmaktayız. Üstelik bunu anlık ve çok ekonomik koşullarda gerçekleştirmekteyiz.

Bizler, fikirlerimizle birçok hayata ve kararlara dokunabilen, sorup, öğrenip eğlenirken birde fikrimizle kazanmayı bilen, gece gündüz Sorwe için düşünen ve çalışan kişileriz. Sizi de Sorwe ailemize bekliyoruz.

Sorwe Ekibi


İletişim

Tanıtım videomuz